Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets första hälft, mahogny, med marmorskiva, höjd 77,40x40 cm

Bruksslitage

656455

2019-06-22