Matservis "Viola" Gutavsberg 51 dlr

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 51 dlr, "Viola", Gustavsberg, bestående av: 11 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 desserttallrikar, 11 assieter, 6 uppläggningsfat i varierande storlekar, 1 såskar, 1 soppterrin utan lock

Bruksslitage, soppterrin med missfärgningar, mindre nagg kan förekomma

656457

2019-06-22