James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), komposition, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad J. Coignard 2/75, bladstorlek 50x66 cm

Oramad

656467

2019-06-22