Magnus Berg oljemålning

Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS BERG (född 1953): "Vattenande", signerad M. Berg, samt signerad och daterad 90 a tergo, olja på duk, 30x42 cm

656468

2019-06-23