Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Landskapsmotiv, signerad och daterad Rune Jansson -52, olja på duk, 32x40 cm

656473

2019-06-23