Magnus Carlén oljemålning

Magnus Carlén oljemålning
Magnus Carlén oljemålning
Magnus Carlén oljemålning
Magnus Carlén oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS CARLÉN, (f. 1960): "IX", signerad och daterad 2003-2005, 73x65 cm, oramad

656480

2019-06-23