Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Motiv segelbåt mot Skeppsholmen målat från Strandvägen, signerad G. Zetterström, olja på pannå, ca 41x54 cm

656485

2019-06-22