Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris" ("Kuling"), signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 23x31 cm

Läs mer

656487

2019-08-20