Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm
Läs mer
656494
2019-08-20