Alberto Meda ´´Meda´´ kontorsstol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERTO MEDA, ´´Meda´´ kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1996, polerat aluminium stomme, ryggstöd av svart mesh tyg, sits och armstöd klädda i svart skinn, etikettmärkt, justerbar sitthöjd

Bruksslitage

656503

2019-06-25