Vas Royal Copenhagen, tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, vas, porslin, Danmark, före 1923, underglasyrmålad dekor av blommor i blått och grågrönt, stämpelmärkt och signerad, modellnummer 1257/232, höjd ca 23 cm

656508

2019-07-01