David Stein litografi

David Stein litografi
David Stein litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID STEIN (1935-1999, Egypten/Frankrike): "A la maniere de Chagall", signerad David Stein, numrerad 71/195, färglitografi, ca 57x47 cm

Ej examinerad ur ramen

656509

2019-06-23