Sekelskiftesskåp

Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp
Sekelskiftesskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2-delat, senempire, 1800-talets mitt, stomme fanerad i mahogny, över- och underdel med bakomliggande hyllplan, höjd ca 238, 139x58 cm

Smärre slitage, damm, enstaka repor och märken

656513

2019-06-23