Oljemålning efter Geskel Saloman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Geskel Saloman: "Kvinna vid eldstaden", signerad Copia efter Saloman, olja på duk, ca 34x48 cm

Smärre färgbortfall

656516

2019-06-23