Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BRANDSPRUTOR, munstycken, 2 st, 1900-talets första hälft, bägge i mässing, svarvade handtag i trä, längd ca 55 resp. 88 cm
Åldersrelaterat slitage
656520
2019-06-23