Brandsprutor

Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor
Brandsprutor

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BRANDSPRUTOR, munstycken, 2 st, 1900-talets första hälft, bägge i mässing, svarvade handtag i trä, längd ca 55 resp. 88 cm

Åldersrelaterat slitage

656520

2019-06-23