Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Ödehemman Åland", signerad roland S, 72/360, färglitografi, ca 34x27 cm
Läs mer
656525
2019-08-20