Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Ödehemman Åland", signerad roland S, 72/360, färglitografi, ca 34x27 cm

Läs mer

656525

2019-08-20