Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 8/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm

Läs mer

Gulnad efter passepartout

656532

2019-08-20