Merel touring-cykel
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEREL, "Randonneu", cykel, racermodell, Frankrike, 1980-tal, herrmodell, 18-växlar, dryckeshållare, fram och bakljus, med ställning för väskor
Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
656533
2019-06-23