Merel touring-cykel

Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel
Merel touring-cykel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEREL, "Randonneu", cykel, racermodell, Frankrike, 1980-tal, herrmodell, 18-växlar, dryckeshållare, fram och bakljus, med ställning för väskor

Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

656533

2019-06-23