Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsvinter" ("Min bastu", "Tornöhemmet i midvinterljus"), signerad med dedikation roland S, 105/360, färglitografi, bildmått ca 39,5x33 cm
Läs mer
656539
2019-08-20