Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsvinter" ("Min bastu", "Tornöhemmet i midvinterljus"), signerad med dedikation roland S, 105/360, färglitografi, bildmått ca 39,5x33 cm

Läs mer

656539

2019-08-20