Sven X:et Erixson, Norrlandsmotiv

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Norrlandsmotiv, signerad Sven Erixson, olja på duk, 46,5 x 61 cm., utförd 1940-tal

656543

2019-06-23