Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "kritklippor i Bretagne", kopia efter Wilhelm von Gegerfelt, 1900-talets första hälft, tergo signerad W Smirnov, olja på duk, ca 69x99 cm
Krackelyr
656551
2019-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här