Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Sommarlandskap" signerad tergo W Smirnov, kopia efter Edvard Bergh, 1900-talerts första hälft, olja på duk, ca 59x89 cm

656554

2019-06-23