Trattgrammofon 1900-tal

Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i plåt, fodral i lönn, pickupen MIRAPHONE USA, höjd ca 75, fodralets mått ca 33x33 cm

Slitage

656567

2019-06-23