Barskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanerat i mahogny, invändigt inrett med speglar och hyllplan, samt. belysning, med utdragbar skärbräda i sargen, höjd ca 124 cm, yttermått ca 84x42 cm
Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
656568
2019-06-23