Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅS, 7 st, 18/1700-tal, smide, längd 7-12 cm
Åldersrelaterat slitage, nycklar saknas
656569
2019-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här