Lås 1700-tal smide

Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅS, 7 st, 18/1700-tal, smide, längd 7-12 cm

Åldersrelaterat slitage, nycklar saknas

656569

2019-06-23