Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
CASSONE, 1700-tal, ek, beslag i smide, med läddika, skuren dekor i form av akantusblad, höjd 59, 163x57 cm, nyckel finns
Slitage, märken
656578
2019-06-29