Cassone 1700-tal

Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

CASSONE, 1700-tal, ek, beslag i smide, med läddika, skuren dekor i form av akantusblad, höjd 59, 163x57 cm, nyckel finns

Slitage, märken

656578

2019-06-29