Barnsoffa

Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSOFFA, blandstil, 1900-talets första hälft, skurna detaljer, stoppad och med skinnklädsel sitthöjd ca 27. längd 67 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage,

656581

2019-06-23