Gallerskål silver C G Hallberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GALLERSKÅL på fot, silver, genombruten flätad korg och hänkel, stämplad CG. Hallberg, Stockholm 1902, höjd med hänkel ca 32, 32x18 cm, vikt ca 570 g

Smärre repor

656583

2019-06-23