Rosenvattenflaska silver

Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver
Rosenvattenflaska silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSENVATTENFLASKA, silver, 1800/1900-tal, Ottomanska riket, blad och blomdekor, höjd 20,5 cm, vikt 182 g

Bucklor och skador

656585

2019-06-26