Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROSENVATTENFLASKA, silver, 1800/1900-tal, Ottomanska riket, blad och blomdekor, höjd 20,5 cm, vikt 182 g
Bucklor och skador
656585
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här