Ferdinand Boberg akvarell

Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "På Logården", signerad Boberg - Stockholm, a tergo med dedikation, akvarell, motivmått ca 28x21,5 cm

656600

2019-06-23