Ferdinand Boberg akvareller

Ferdinand Boberg akvareller
Ferdinand Boberg akvareller
Ferdinand Boberg akvareller
Ferdinand Boberg akvareller
Ferdinand Boberg akvareller
Ferdinand Boberg akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERDINAND BOBERG 1860-1946): (2) Vintermotiv, signerade och daterade Boberg -38 resp. 39, ca 10,5x8 resp. 11x8,5 cm

656601

2019-06-23