Ferdinan Boberg akvareller

Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller
Ferdinan Boberg akvareller

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERDINAND BOBERG 1860-1946): (3) " Stockholm Norrbro", "Templet i Madura, Indien" och "Troldvandet i Lofoten" signerade och daterade Boberg -38, ca 8,5x11, 11x8,5 samt 11x8 cm

656603

2019-06-23