Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FERDINAND BOBERG 1860-1946): (3) " Stockholm Norrbro", "Templet i Madura, Indien" och "Troldvandet i Lofoten" signerade och daterade Boberg -38, ca 8,5x11, 11x8,5 samt 11x8 cm
656603
2019-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här