Landskap med figur oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskap med figur, signerad T Hall, olja på duk, ca 30x61 cm

Krackeleringar

656608

2019-06-25