Grange sängstomme samt sängbord
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GRANGE, säng samt 1 par sängbord, 1900-talets andra hälft, Frankrike, körsbär, sängbord med skåp och låda, etikettmärkta, sängens bäddmått ca 160x200, sängbordens höjd 61, 54x34 cm
Bruksslitage, märken, mindre bortfall på stomme
656616
2019-06-23