Grange sängstomme samt sängbord

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRANGE, säng samt 1 par sängbord, 1900-talets andra hälft, Frankrike, körsbär, sängbord med skåp och låda, etikettmärkta, sängens bäddmått ca 160x200, sängbordens höjd 61, 54x34 cm

Bruksslitage, märken, mindre bortfall på stomme

656616

2019-06-23