Werner Åström oljemålning
Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
300 EUR
WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Från gamla Borgå, signerad samt daterad -03, olja på duk, uppfodrad på pannå, 45x53 cm
Utställningar: Werner Åström minnesutställning, Uleåborg konstmuseum 1985, Österbotten konstmuseum 1985, Galerie Hörhammer 1986
656623
2019-08-21