Werner Åström oljemålning

Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning

Såld för:

70 EUR

Utropspris

300 EUR

WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Från gamla Borgå, signerad samt daterad -03, olja på duk, uppfodrad på pannå, 45x53 cm

Utställningar: Werner Åström minnesutställning, Uleåborg konstmuseum 1985, Österbotten konstmuseum 1985, Galerie Hörhammer 1986

656623

2019-08-21