Eino Ruutsalo oljemålning

Eino Ruutsalo oljemålning
Eino Ruutsalo oljemålning
Eino Ruutsalo oljemålning
Eino Ruutsalo oljemålning
Eino Ruutsalo oljemålning
Eino Ruutsalo oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

EINO RUUTSALO (1921-2001) Dam, signerad samt daterad 1958, olja på duk, 93x82 cm

656624

2019-08-21