Primo Conti etsningar

Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar
Primo Conti etsningar

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

PRIMO CONTI (1900-1988) 4 st etsningar med olika motiv, signerade samt daterade 1914, 1915, 1919/1982, etsningar, upplaga XX, bladstorlek ca 49x35 cm

656625

2019-08-21