Klubbat för:
660 EUR
Utropspris
800 EUR
ANTTI TANTTU (1963-) "Slättens härskare II", signerad samt daterad -88, träsnitt, Tpl´a 1/3, 120x200 cm
656627
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här