Antti Tanttu

Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu
Antti Tanttu

Såld för:

660 EUR

Utropspris

800 EUR

ANTTI TANTTU (1963-) "Slättens härskare II", signerad samt daterad -88, träsnitt, Tpl´a 1/3, 120x200 cm

656627

2019-08-21