Johannes Andersen soffgrup
Klubbat för:
14 000 SEK
8 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffa, fåtöljer, 1 par, bord, 4 dlr,
lösa plymåer, ben av kromat stål med infällning av palisander, soffbord med skiva och tvärslå fanerat i palisander, producerat av Trensum, Soffans 225 cm, bordets höjd 51, 160x70 cm, cites intyg medföljer
Slitage, fläckar
656632
2019-06-24