Iván Grünewald

Iván Grünewald
Iván Grünewald
Iván Grünewald
Iván Grünewald

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVÁN GRÜNEWALD (1911-1996): Hustak, signerad och daterad Iván 1931, blandteknik, ca 37,5x30 cm

656637

2019-06-25