Bokskåp
2019-06-25
656647
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, omkring 1900, 2-delat, fanerat med bl.a. valnöt, invädigt med hyllplan i glas resp trä, höjd ca 195, 99x38 cm
Slitage, smärre avslag