Hängskåp och bord

Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord
Hängskåp och bord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP OCH BORD, sent 1800-tal, karvnittsdekor, svartlackerat, skåpets höjd ca 100 cm, 51x27 , bordets höjd ca 75 cm, 32x55 cm

lås saknas, åldersslitage

656673

2019-06-23