Klubbat för:
23 000 SEK
15 000 SEK
ELDHUNDAR, ett par, Napoleon III, i form av Vulcanos och Venus sittande på rocaille, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 55/56 cm
PROVENIENS: Stopalo
656684
2019-09-15