Reseetui sterlingsilver

Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver
Reseetui sterlingsilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEETUI, 3 delar, sterlingsilver, 1800-talets slut, bestående av: bägare, höjd 7, gaffel samt sked, längd 17,5 cm, stämplade Chrichaud & Cie Marseille, graverad dekor med vapenmonogram "FP", i originalask, silvervikt 145 g

Åldersrelaterat slitage

656690

2019-06-24