Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF PERSONS FÅTÖLJINDUSTRI, fåtöljer, 1 par, 1940-tal, brickmärkta, klädda i röd plysch, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

656694

2019-06-23