Snapsglas

Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNAPSGLAS, 3 st, extra höga, med luftspiral i benen, 1900-tal, slipade puntelmärken, höjder 23-29,7 cm

Bruksslitage

656696

2019-07-03