Endre Nemes färgetsning

Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad Endre Nemes 1978, 8/64, färgetsning, bildyta ca 76x63,5 cm

Glas med spricka

656703

2019-06-26