Gunnar Asplund oljemålning

Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ASPLUND (1885-1940): Landskapsmotiv med å signerad och Gunnar Asplund 1934, olja på duk pannå, 48x59 cm

656710

2019-06-23